כיסוי לבריכה

אבזור נכון של הבריכה יבטיח לכם הנאה מהשימוש בה, כאשר המוצר הראשון ברשימת האביזרים שחובה לרכוש הוא הכיסוי לבריכה. הסיבה לכך היא שהכיסוי מיועד לכמה מטרות חשובות. הוא גם מגן על המים מפני לכלוך וגם מקטין את כמות החומרים הדרושים לחיטוי. כמו כן, כיסוי גם מאפשר לתחזק את הבריכה בקלות רבה וללא מעורבות של אנשי תחזוקה מקצועיים. כיסוי הוא גם אלמנט בטיחותי חשוב שישמור על הילדים מכיוון שהוא מהווה גם מגן אשר נועד למנוע נפילה בלתי רצויה לתוך הבריכה. כיסוי לבריכה נועד לזמנים בהם הבריכה אינה בשימוש, כך שלמעשה הוא ימנע את הצורך בהחלפת המים בתדירות גבוהה ובמידה ובוחרים בכיסוי טרמי הוא גם יבטיח כי מי הבריכה יהיו תמיד בטמפרטורה נעימה.

אילו כיסויים קיימים היום?

כיום ניתן לרכוש בישראל מגוון רחב של כיסויים שיענו על כל צרכי המשתמש ויתאימו לכל סוגי הבריכות. בחברת בריכות הנגב לוקחים ברצינות את חשיבות ההתאמה בין סוג הבריכה וצרכי הלקוח לבין הכיסוי הנכון, לכן החברה מציעה מבחר כיסויים לבחירה. כך למשל תמצאו בבריכות הנגב גם כיסויים תרמיים וגם כיסויים בטיחותיים, גם כיסויי תריס וגם כיסויים המיועדים לבריכות שמותקנות בהתקנה עילית. אודות לידע ולניסיון של עובדי בריכות הנגב בכל מה שקשור להתקנה ולאבזור הבריכות הפרטיות, הם ישמחו לספק לכל לקוח הפונה לבריכות הנגב את המידע הרלוונטי שיבטיח את הבחירה הנכונה.

מדוע לקנות כיסוי לבריכה דווקא בחברת בריכות הנגב?

חברת בריכות הנגב מייבאת לארץ את הכיסויים האיכותיים ביותר שעומדים בסטנדרטים בינלאומיים מחמירים. בעת פניה לבריכות הנגב תוכלו לבחור כיסוי לבריכה שלכם מתוך קולקציית הכיסויים המשוכללים ביותר שעשויים מחומרי הגלם החדשניים ביותר. לאחר רכישת הכיסוי, הוא יסופק לכם במהרה על ידי צוות השליחים של החברה וצוות המתקינים יתקין אותו על פי דרישות היצרן, כך שהכיסוי שרכשתם יהיה באחראיות מלאה הן של היצרן והן של המתקין. הנכם מוזמנים לפנות עוד היום לחברת בריכות הנגב על מנת להתרשם ממבחר הכיסויים שהיא מציעה ועל מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית שלא תמצאו לה מתחרים.

Leave a Comment